Військова форма та форма для охоронців під замовлення — опт від 5 одиниць

Міцна, комфортна, за розміром, у потрібній кількості та комплектації — такі вимоги ми чуємо завжди, коли йдеться про купівлю оптом чи пошиття військового обмундирування та одягу охоронця. І якщо ви вибираєте, де оформити замовлення в Україні, Києві чи іншому українському місті за ціною виробника, то наша компанія до ваших послуг.

Пошиття військової форми та одягу для охорони — відповідальне завдання, оскільки від рівня її виконання може залежати життя людей.

Ми виготовляємо високоякісну військову форму та форму для охорони, наприклад, розробляємо комфортні в експлуатації моделі, підбираємо якісні тканини. Проте польові умови диктують свої вимоги, і можуть виникати зауваження щодо вдосконалення, оптимізації функціональності форми. У таких ситуаціях ми йдемо назустріч, максимально реалізовуючи заявки на покращення моделей.

На нашому сайті представлений одяг для охорони та військова форма різних зразків для всіх сезонів:

  • літня
  • демісезонна
  • зимова

Для кожного варіанта ми закуповуємо у виробників відповідно сезону тканини. Так, для зими шиються утеплені комплекти зі штанів і курток, а для літа беруться матерії, що дихають.

Крім одягу для охорони та військових ми виготовляємо розвантажувальні системи, плитоноски, берці. Малюнок тканини може бути будь-яким, відповідним вашим вимогам, наприклад камуфляж, піксель, дубок, місто або однотонний чорний та оливковий кольори.

Види тканин, що використовуються при пошитті форми

Пошиття обмундирування замовляють не лише військовослужбовці та охорона, але й любителі активного відпочинку – мисливці, рибалки. І для кожної категорії потрібні свої види тканини, наша компанія найчастіше шиє форму з таких матеріалів:

  • фліс — славиться здатністю тримати тепло, легка, міцна та зносостійка тканина, володіє водовідштовхуючими властивостями
  • ріп-стоп — міцна, відрізняється тим, що завдяки особливому перехресному переплетенню ниток при пошкодженні цілісності полотна розрив не йде далі
  • мембрана — використовується для пошиття спецодягу, призначеного для застосування в екстремальних умовах 
  • та багато інших видів тканин

Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками, тому можемо замовити всі необхідні матеріали, завдяки чому ви отримуєте форму, що повністю відповідає вашим вимогам.

Купити військову форму вигідно

На цьому сайті – приємні ціни, адже у нас власне виробництво. Також ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками сировини, і завдяки цьому ви купуєте товар за вартістю, позбавленою посередницьких націнок

Крім того, в Києві, та й по всій Україні не так багато виробників, які приймають замовлення на дрібний опт — у нас опт починається з 5 одиниць, це ваша можливість купити пробну партію або одягнути невелику групу людей.

Для замовлення телефонуйте менеджерам за телефонами, вказаними на сайті та отримуйте форму в обумовлені терміни.