Шановний клієнте!

Ти знайшов нас у пошуках якісного, функціонального спецодягу, чи елегантної, комфортної уніформи? Отже, ми раді тебе вітати на нашому сайті та люб'язно запрошуємо до знайомства й подальшої співпраці.

Компанія «Альянс Платинум Груп» була започаткована у 2005 році групою професійних однодумців з багаторічним досвідом роботи в галузі виробництва спецодягу. Нас об'єднала спільна мета, яка стала рушійною силою створення, вдосконалення та прогресивного розвитку нашого бізнесу: вивести на український ринок спецодягу сучасну, якісну продукцію, що відповідає міжнародним стандартам.

Стратегія нашого підприємства побудована насамперед на клієнтоорієнтованості та максимальній реалізації нашого професійного потенціалу. Наша цінність - це професіоналізм, досвід, талант та самовіддана праця наших фахівців. Наш розвиток - це потужна технологічна база, вдосконалення виробництва, осмислене управління. Наш здобуток - це вдячність наших постійних клієнтів та щораз більша кількість нових замовників. Саме тому на сьогодні ми є одним із провідних виробників спецодягу в Україні.

«Альянс Платинум Груп» надає повний спектр послуг з моделювання й пошиття спецодягу та пропонує для вас:

  • робочий спецодяг для всіх промислових галузей;
  • одяг для військових та охоронних підрозділів;
  • одяг для харчової та медичної галузей;
  • захисний спецодяг для роботи у складному, небезпечному середовищі;
  • уніформу для сфер надання послуг;
  • корпоративний одяг для компаній;
  • трикотажну продукцію та одяг для промоакцій;
  • засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) для: голови, рук, органів дихання, очей тощо;
  • взуття.

 

Наше підприємство щорічно розробляє та впроваджує у виробництво нові колекції чоловічих і жіночих моделей. На сьогодні кількість моделей налічує понад 1000 одиниць спецодягу та уніформи для різних галузей в Україні. Ретельно розроблені лекала, використання лише якісних пошивних матеріалів і фурнітури гарантовано забезпечують нашій продукції максимальні комфорт, функціональність та елегантність.

Водночас ми гнучкі до потреб кожного замовника, адже цінуємо лояльність та прихильність кожного клієнта. Ми однаково скрупульозно опрацюємо чи то комплексне корпоративне замовлення на декілька сотень або тисяч одиниць, чи то замовлення всього на п'ять одиниць одягу.
Кожне замовлення ми запакуємо та персонально доставимо вам за вказаною адресою, або відправимо зручною для вас службою доставлення: «Нова Пошта», «Сат»,«Делівері».
Для нас важливі не лише обсяг або сума вашого замовлення, ми цінуємо кожного замовника.

Ми ґречно запрошуємо вас до взаємовигідної співпраці та із задоволенням допоможемо вам підібрати оптимальне рішення для вашого бізнесу

З повагою, колектив компанії «Альянс Платинум Груп».