ОДЯГНЕМО ВСІХ, ЗАХИСТИМО КОЖНОГО

Наша філософія дизайну та пошиття - це...

... про функціональність

Для нас функціональність - це більше, ніж просто корисність. Ми не лише шиємо зручний та практичний робочий одяг, ми створюємо його ще на початку ідеї, поєднуючи правильну посадку та функціональний дизайн. Ми вважаємо, що корисність одягу має бути інтуїтивно зрозумілою, а функціональність враховувати вимоги відповідної галузі застосування та відповідати необхідним нормам сертифікації.

При розробці робочого одягу для різних галузевих напрямків, наш процес моделювання починається з визначення сфери та умов застосування. Потім ми додаємо до дизайну функціональні особливості, щоб зробити одяг відповідним за призначенням: високоякісна фурнітура, яка витримує щоденне використання; ділянки з високоміцного матеріалу, де це найбільше потрібно; вставки з еластичних тканин для підвищення мобільності; розміщення сертифікованих галузевих матеріалів: світловідбивні елементи, відділення для наколінників, накладні кишені для інструментів тощо.

Кожна деталь дизайну нашого одягу моделюється з огляду на її функціональність. Наша мета - зробити робочий день фахівців тієї чи іншої галузі максимально легким, ефективним, безпечним і комфортним.

... про якість

Для працівників певних галузей робочий одяг має не лише виконувати функцію корпоративної уніформи, а й насамперед бути надійним засобом індивідуального захисту. Наприклад, спецодяг для роботи у небезпечному середовищі має відповідати таким характеристикам, як вогнестійкість, хімічна стійкість, міцність, хороша видимість тощо. Водночас використання спецодягу в деяких галузях передбачає тривалий контакт зі шкірою працівника. Така уніформа має бути гіпоалергенною та достатньою мірою пропускати крізь себе повітря й випаровування. Тому якість нашого спецодягу - це неодмінний атрибут.

Наш багаторічний досвід та компетенція у технологіях виробництва, текстильних інноваціях у поєднанні з глибокими знаннями вимог тієї чи іншої галузі застосування одягу дозволяють створювати продукт найвищого ґатунку. Кожен наш продукт моделюється суворо відповідно до вимог тієї чи іншої галузі. Для кожного продукту ми обираємо лише високоякісний пошивний матеріал та фурнітуру. Кожен шов перевіряється на відшитому взірці одягу. Кожна партія спецодягу перевіряється перед відправленням замовнику. З кожним замовником ми тримаємо зворотний зв'язок та відкриті до побажань й конструктивних зауважень.

...про комфорт та елегантність

Стильний робочий одяг є одним із вагомих показників професіоналізму компанії та іміджу бренду. Працівники, одягнені в елегантний фірмовий робочий одяг, створюють цілісний і професійний вигляд, який позитивно додає авторитету компанії. Крім того, довершено сконструйований робочий одяг мотивує співробітників відчувати себе більш згуртованими зі своєю організацією, а комфортна й зручна уніформа сприяє продуктивності працівника.
Ми розробимо вишуканий дизайн та одягнемо у практичну й зручну уніформу кожного співробітника вашої компанії, чи то працівника складу, кур'єра, чи менеджера з продажу. Водночас ми врахуємо стать, антропологічні особливості статури, сферу діяльності працівника чи працівниці. Ми ретельно підберемо тканину, крій і розташування кожної деталі до останнього стібка для зручного, елегантного корпоративного одягу працівників вашої компанії.

Для нас почесно, коли працівники пишаються тим, що носять фірмовий робочий одяг своєї компанії. Для нас важливо, коли наш одяг сприяє корпоративній консолідації, командному духу та лояльності у вашій компанії.

... про індивідуальні рішення

Наша основна колекція сформована на пропозиції робочого одягу з високоякісного пошивного матеріалу та функціональним дизайном й охоплює застосування в майже всіх промислових і сервісних галузях. Але окрім широкого фіксованого асортименту, ми також пропонуємо пошиття спецодягу відповідно до ваших індивідуальних потреб. Ми можемо адаптувати наявні дизайни чи моделі, або створити спецодяг на замовлення відповідно до ваших вимог, потреб та конструктивних особливостей. Наші дизайнери змоделюють прототип, а технологи підберуть пошивний матеріал, розроблять специфікації та технологічну карту на виготовлення спецодягу за вашим персональним запитом.

Також ми пропонуємо брендування одягу шляхом нанесення логотипа, зображення чи напису методом вишивки, або друку. Сучасне виробниче обладнання дозволяє нам якісно наносити графічні та текстові елементи будь-якого кольору на різні види тканинних поверхонь, що витончено підкреслить візуальну ідентичність вашого корпоративного стилю. У разі потреби наші креативні дизайнери радо допоможуть вам створити логотип, графічні елементи корпоративної візуалізації та розробити корпоративний стиль.