Робочий одяг під замовлення оптом від 5 одиниць — якість за найкращу ціну

Вибираєте де краще купити спецодяг від виробника обо підшукуєте фабрику, де можна замовити пошиття робочого одягу в потрібній кількості та потрібної якості за розумну ціну? - Тоді ми до ваших послуг.

Наша компанія пошиє на ваше замовлення одяг для робітників, корпоративний одяг з потрібними характеристиками. Так, на нашому сайті ви знайдете готові моделі, що вже пройшли випробування на практиці та новинки, які нещодавно зійшли з конвеєра – вони доступні до замовлення вже зараз.

Якщо жоден із запропонованих варіантів не влаштовує, то за допомогою конструктора ви можете змоделювати ескіз одягу, що підходить за всіма вашими критеріями. Наші технологи налагодять процес пошиття, і ви отримаєте замовлення у встановлений термін.

Обсяг опту: великий та дрібний

Ми приймаємо замовлення на пошиття робочого спецодягу великим та дрібним оптом.

Мінімальна оптова партія — від 5 одиниць, завдяки чому невеликі підприємства можуть забезпечити працівників спецодягом без істотних витрат на пошиття великої кількості.

Обмежень немає – наше виробництво пошиє будь-яку кількість спецодягу.

Вартість

Вважається, що гарна якість = висока вартість. Ми руйнуємо цей стереотип, формуючи прийнятні ціни. Доступна ціна зі збереженням високої якості стала можливою з двох причин:

  • перша — у нас ви отримуєте спецодяг від виробника, а отже, немає націнок від посередників
  • друга — ми закуповуємо сировину у виробників за ціною без посередницьких націнок 

Критерії вибору

Перш ніж замовити пошиття робочого одягу, проаналізуйте п'ять пунктів, наведених нижче, щоб спецодяг відповідав всім вимогам, щоб усі нюанси були враховані:

  • якість — шви повинні бути акуратними, рівними, без ниток, що стирчать, пропусків швейного рядка і т.п.
  • матеріал — для теплої пори вибирайте тканини, що забезпечують хороший повітрообмін, що підтримують оптимальний температурний режим, це натуральні та сумішеві тканини, наприклад бавовна; для холодного періоду потрібний зимовий робочий одяг з теплими наповнювачами з міцних тканин, що захищають від дощу, вітру, снігу
  • практичність — вибір моделей великий, тому треба вибирати варіанти ретельно, наприклад, монтажники оцінять комфортність роботи в напівкомбінезоні, а електрикам більше сподобається комплект із куртки та штанів
  • розміри — повинні відповідати параметрам співробітників, сидіти по фігурі, що забезпечує зручність у роботі, до того ж, погодьтеся, вбрання не за розміром виглядає безглуздо 
  • захисні властивості - для роботи в ускладнених умовах (ймовірність впливу високих температур, висока запиленість тощо) потрібний спецодяг з особливими якостями, наприклад з вогнетривкої тканини, з водовідштовхувальним просоченням або з матерії підвищеної стійкості до розривів


Ми пропонуємо купити оптом робочий спецодяг з потрібними параметрами за вигідною вартістю, при необхідності за вашим дизайном.

Телефонуйте нашим менеджерам, оформлюйте замовлення та отримуйте готові вироби в обумовлені терміни, нагадаємо, що мінімальний опт - 5 одиниц.