Стандарт EN 14404+A1
Він визначає вимоги до захисту колін під час усіх видів робіт, що вимагають стояння на колінах. Це стосується штанів робочого одягу чи напівкомбінезонів, які обладнані наколінниками. Також класифікуються штани з наколінниками, які інтегруються у наколінну кишеню робочих штанів.
Стандарт EN ISO 13688
Міжнародний стандарт, що визначає загальні вимоги до ергономіки, безпеки, позначення розміру, стійкості до зносу, сумісності та маркування захисного одягу, а також інформації, яка надається разом із захисним одягом. Він використовується лише в поєднанні з іншими стандартами, що містять вимоги до захисних характеристик.
Стандарт EN 343
Стосується захисту матеріалів і одягу від несприятливих погодних умов, дощу, туману та ґрунтової вологи. Він відповідає технічним вимогам до одягу з використання герметичних швів та водонепроникних тканин. Цей стандарт контролює 2 пункти:
- стійкість до проникнення води в одяг, категорія від 1 до 3;
- стійкість до повітропроникності одягу, категорія від 1 до 3.
Стандарт EN ISO 20471
Він визначає вимоги до одягу підвищеної видимості, який може візуально вказувати на присутність користувача. Такий одяг призначений для видимості працівника за будь-яких умов освітлення, вдень і вночі. Цей стандарт контролює площу поверхні світловідбивних смуг і площу поверхні флуоресцентного матеріалу, який класифікується значенням від 1 до 3.
Стандарт EN ISO 20345
Стандарт стосується взуття й гарантує безпечне застосування як для виконання повсякденних робіт, так і для професіоналів. Він забезпечує наявність захисного підноска на передній частині взуття для захисту пальців від ударів, еквівалентних 200 джоулям та захищає від ризику розчавлення при навантаженні понад 1500 деканьютонів. Відповідно до цього стандарту існує кілька класифікацій, що визначають використання згідно з призначенням захисного взуття (SB, S1, S2, S3, S4, S5).
Стандарт ESD
Європейський стандарт, який використовується на додаток до основних стандартів S1, S1P, S2, S3... Він регламентує здатність захисного взуття розсіювати електростатичні заряд, накопичені на тілі людини, завдяки антистатичній обробці зовнішньої та внутрішньої підошви.
Стандарт EN 388
Цей європейський стандарт визначає вимоги, методи випробувань, маркування та інформацію, яку необхідно надавати для захисних рукавичок проти механічних ризиків стирання, розрізів, розривів, проколів і, де це можливо, ударів. Стандарт вимірює 4 рівні стійкості до наступних агресій: A: Стійкість до стирання (від 1 до 4) B: Стійкість до розрізання лезами (від 1 до 5) C: Стійкість до розриву (від 1 до 4) D: Стійкість до проколів (від 1 до 4)
Стандарт EN 420
Стандарт EN 420 визначає загальні вимоги щодо ергономіки, маневровості, безпеки, маркування, інформації та інструкцій щодо використання рукавичок. Для оптимального використання важливо, щоб рукавичка була відповідного розміру.